Koktej hollimi me çokollatë

Koktej Chocolate Slim

Koktej Chocolate Slim
$ 28.57$ 57.14
4.628

Për të porositur Chocolate Slim

Ulje -50%

Humbni peshë shijshëm!

Nxitoni të merrni një koktej natyral hollimi me çokollatë Chocolate Slim në Shqipëri me një çmim super të zbritur për vetëm $ 28.57 pa u larguar nga shtëpia juaj:

 • plotësoni një aplikacion në faqen zyrtare të internetit të mjetit;
 • shkruani emrin dhe numrin tuaj të telefonit;
 • prisni thirrjen e menaxherit.

Filloni të humbni peshë tani, ndërsa zbritja prej 50% është në fuqi. Shifra perfekte është e thjeshtë dhe e shpejtë!

Rekomandimet e mjekut

mjek Mjek endokrinolog Aron mjek Aron
specializim:
Mjek endokrinolog
përvojë:
27 vjet
Chocolate Slim për humbje peshe shpërtheu një forum të grave në Shqipëri, duke ndezur debate të nxehta. Mund të them se përbërësit individualë të mjedisit mund të kenë një efekt pozitiv në shëndet. Nëse keni dëshirë, por nuk keni kohë për të ushtruar, mund ta përdorni ilaçin si një meze të lehtë ose shtesë të energjisë për ushqimin. Por shtrirë në divan dhe duke ngrënë role duke shpresuar për një koktej nuk do ta rekomandoja. Dhe në mënyrë që të humbni peshë në mënyrë efektive dhe të mos dëmtoni veten, keni nevojë për një mjek që të hartojë një plan individual për ushqimin dhe marrjen e produktit.

Koktej hollimi me çokollatë natyrale

Një produkt i ri ultra efektiv i shijshëm i bazuar në përbërës natyralë që lejon njerëzit me mbipeshë të bëhen përsëri të pakta dhe ta duan veten - Chocolate Slim. Koktej punon në një mënyrë komplekse:

Përbërja e pijeve holluese përmban substanca natyrore aktive që rrisin efektin e njëri-tjetrit, kështu që rezultati shfaqet mjaft shpejt. Me përdorimin e rregullt të një tronditje çokollate për të humbur peshën e tepërt të trupit, trupi pastrohet.

Koktej hollues Chocolate Slim

Përbërësit e koktejit të çokollatës përmirësojnë funksionimin e organeve të brendshme, yndyra nënlëkurore përpunohet shpejt dhe sekretohet së bashku me toksinat, toksinat, pllakat e kolesterolit. Depozitat e celulitit shkatërrohen. Chocolate Slim jo vetëm që ju ndihmon të humbni peshë por gjithashtu përmirëson shëndetin tuaj të përgjithshëm.

Falë vetive të tij të dobishme, pas pastrimit të trupit, krijohet një pengesë natyrore për depozitimin dhe akumulimin e yndyrës në shtresën nënlëkurore.

 1. Lufton celulitin.
 2. Eliminon aknet dhe pikat e zeza.
 3. Zvogëlon shpejt peshën e tepërt.

Chocolate Slim është një mënyrë pa dhimbje për t’u bërë e hollë, e cila ka si efekte të dobishme të jashtme në lëkurë, ashtu edhe përmirëson gjendjen e organeve të brendshme. Vetëm në faqen zyrtare të produktit mund të blini një koktej me një çmim mjaft tërheqës - vetëm $ 28.57 — shikoni çmimin në një vend tjetër. As mjekët dhe as blerësit në Shqipëri nuk kanë dyshime për veprimin. Provojeni vetë, mos e shtyni!

Përfitimet e Chocolate Slim

 1. Një kompleks unik natyral që ju lejon të humbni peshë shpejt dhe shijshëm. Dhe gjithashtu një efekt shtesë i këndshëm - eliminimi i skuqjeve dhe pezmatimeve në lëkurë.
 2. Të gjithë përbërësit që përfshihen në pije janë natyralë. Produkti mund të përdoret çdo ditë pasi normalizon proceset e rëndësishme në trup.
 3. Me pije, mund të humbni deri në 10 kg në 4 javë. Në këtë rast, nuk ka nevojë të ndiqni një dietë ose të bëni ushtrime të lodhshme.

Ka shumë mjete në treg që janë të ngjashme me Chocolate Slim. Por të gjitha farmaceutikët janë dukshëm inferiorë ndaj këtij produkti unik, pasi ato jo vetëm që janë më pak efektive në përbërje, por gjithashtu kanë një listë mbresëlënëse të efekteve anësore, si dhe një çmim tepër të lartë.

Analizë krahasuese me një produkt të ngjashëm:

Analog i farmacisë Chocolate Slim
Përbërja (përbërës aktivë) 2-3 6
Ulje e peshës trupore, kg 2-3 në 10
Efekti i djegies së dhjamit zvogëlon përmbajtjen e kalorive në ushqim, por nuk shkatërron indin dhjamor zbërthen yndyrnat komplekse dhe i largon ato nga trupi
Efektet në sistemin imunitar nuk ka të dhëna ka një efekt rinovues
Efektet anësore ka jo

Si funksionon kompleksi i çokollatës

Së bashku me Chocolate Slim, mund të humbni 5 deri në 10 kg për 4 javë. Në të njëjtën kohë, gjithmonë do të ketë një humor të mirë dhe shumë energji! Gëzoni Humbje Peshe!

Pije e mrekullueshme me çokollatë, nuk do të dëshironi ta refuzoni. Pini atë çdo ditë, nuk ka kundërindikacione. Produkti ka revolucionarizuar formësimin, shëndetin dhe përtëritjen e trupit.

Si funksionon Chocolate Slim

Më shumë se 3 mijë gra të holla - ky nuk është kufiri! Nga dita e parë e aplikimit, do të vini re:

Ky produkt promovon përdorimin e dhjamit të ruajtur të trupit për energji përmes gjashtë përbërësve të shkëlqyeshëm. Shija e këndshme e koktejit do të kënaqë dëshirën tuaj për ëmbëlsira dhe meze të shijshme, do të hani më pak sheqer:

Ky është shansi juaj për të transformuar trupin tuaj. Funksionon pa dieta shtesë, stërvitje, pilula ose pajisje për humbjen e peshës. Sidoqoftë, teknikat shtesë të djegies së dhjamit lejohen gjatë përdorimit të shkundjes së çokollatës.

Përbërja super koktej

Chocolate Slim - do të rrisë vitalitetin, do të aktivizojë metabolizmin, sepse është një shtesë e plotë ushqimore biologjikisht aktive, për më tepër, do të ndihmojë në eliminimin e produkteve të dekompozimit të yndyrës në trup. Koktej përmban përbërës ekskluzivisht natyralë dhe ka efektet e mëposhtme të dobishme për trupin:

Ka një efekt pozitiv në sistemin kardiovaskular, respirator dhe nervor. Produkti jo vetëm që do t'ju ndihmojë të normalizoni peshën, por edhe të përmirësoni gjendjen e përgjithshme të trupit. Përbërja aktive e kompleksit të inovacionit përfshin:

Lista e Chocolate Slim

 1. Fasule jeshile kafeje. Redukton oreksin, rinon dhe jep energji shtesë.
 2. Manaferrat Goji. Ata veprojnë si një djegës natyral i yndyrave dhe rregullojnë metabolizmin e karbohidrateve.
 3. Kokrra Acai. Përmban substanca që parandalojnë formimin e qelizave të indit dhjamor. Alsoshtë gjithashtu një thesar i antioksidantëve natyralë.
 4. Farat Chia. Ato janë një burim i pafund energjie, duke parandaluar akumulimin e yndyrës në vendet e gabuara.
 5. Gjalpi i parafinuar i kakaos - përshpejton procesin e oksidimit të yndyrës, forcon ndjeshëm sistemin imunitar, duke siguruar të gjitha lëndët ushqyese për të cilat trupi ka nevojë. Një përfitim shtesë i këtij përbërësi është se zvogëlon dëshirat për sheqer. Më e rëndësishmja, kakaoja promovon prodhimin e dopaminës, hormonit natyror të lumturisë.
 6. Ekstrakt Ganoderma lucidum. Ky përbërës përshpejton dhe stabilizon djegien e dhjamit, përmirëson funksionet natyrore të trupit dhe ul përqendrimin e kolesterolit në plazmën e gjakut.

Bëhuni të hollë, të shëndetshëm dhe të lumtur sot! Vetëm sot Chocolate Slim mund të porositet me 50% zbritje për banorët e Shqipërisë.

Ku mund te blej Chocolate Slim në Shqipëri?

Qytetet në Shqipëri ku mund të blini Chocolate Slim

Chocolate Slim në Tiranë
Qytetet në Shqipëri